Konkurs 10-12 grudnia - zakończony

Mikołaj, Gwiazdka, Dziadek Mróz, a może Aniołek? Kto przynosi prezenty pod Twoją choinkę? Grudzień już w pełni, za oknem święta na każdym kroku. W tej radosnej atmosferze pozostaje tylko jedna rzecz do zrobienia – najwyższy czas na napisanie listu! Takiego, który zostawisz przy kominku wieczorem z ciasteczkami i mlekiem, by rano trafił już do świątecznej poczty. Bo przecież manufaktura prezentów też potrzebuje czasu by je zapakować.

Napisz list do Świętego Mikołaja, w którym przekonasz go, że byłeś w tym roku grzecznym graczem i zasłużyłeś na Razerowy prezent pod choinką.

NAGRODY

JAK ZGŁOSIĆ PRACĘ

1.

Przygotuj pracę tekstową na temat: „Napisz list do Świętego Mikołaja, w którym przekonasz go, że byłeś w tym roku grzecznym graczem i zasłużyłeś na Razerowy prezent pod choinką”.

2.

Zgłoszenie nie może przekraczać 1500 znaków (nie wliczając spacji).

3.

Zgłoszenie musi być zapisane w formacie .doc, .docx lub .txt.

4.

Tekst może być przedstawione w dowolnej formie tekstowej.

5.

Zgłoszenie tekstowe należy załączyć do wiadomości wysłanej na adres [email protected] – e-mail należy zatytułować „Konkurs Święta z Razer – List”.

6.

Praca powinna być podpisana pseudonimem, nickiem, bądź imieniem uczestnika.

7.

W wiadomości e-mailowej należy umieścić formułę: „Udostępniam swój adres e-mailowy firmie GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora mojego adresu e-mail w celu prawidłowego przeprowadzenia i organizacji Konkursu, w szczególności do przesyłania korespondencji związanej z Konkursem. Zostałem poinformowany, że mój adres e-mail jako Uczestnika będzie przetwarzany przez okres trwania Konkursu, aż do ogłoszenia wyników Konkursu i wyłonienia zwycięzcy.”.

8.

Pracę można zgłaszać do 12.12.2021 włącznie.

Menu