Konkurs 17-19 grudnia - zakończony

Ho Ho Ho! Święty Mikołaj już rozgrzewa sanie, renifery w blokach startowych, elfy pakują wszystko do worka technologicznych prezentów, w rytm świątecznych piosenek. To czas świątecznych zakupów i porządków. To też najwyższy czas by przystroić dom na Święta! Czas wyciągnąć światełka, bombki i łańcuchy!

Udekoruj swoje stanowisko gamingowe w świątecznym stylu i wyślij nam zdjęcie swojej pracy! Na bogato i ze stylem. Nie zapomnij o świątecznej tapecie lub grze na ekranie!

NAGRODY

JAK ZGŁOSIĆ PRACĘ

1.

Przygotuj pracę fotograficzną na temat: „Udekoruj swoje stanowisko gamingowe w świątecznym stylu i wyślij nam zdjęcie swojej pracy!”.

2.

Zgłoszenie graficzne musi być zapisane w formacie .jpg lub .png.

3.

Zgłoszenie tekstowe należy załączyć do wiadomości wysłanej na adres [email protected] – e-mail należy zatytułować „Konkurs Święta z Razer – Zdjęcie”.

4.

Praca powinna być podpisana pseudonimem, nickiem, bądź imieniem uczestnika.

5.

Zgłoszenie konkursowe nie może być większe niż 5 MB.

6.

W wiadomości e-mailowej należy umieścić formułę: „Udostępniam swój adres e-mailowy firmie GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora mojego adresu e-mail w celu prawidłowego przeprowadzenia i organizacji Konkursu, w szczególności do przesyłania korespondencji związanej z Konkursem. Zostałem poinformowany, że mój adres e-mail jako Uczestnika będzie przetwarzany przez okres trwania Konkursu, aż do ogłoszenia wyników Konkursu i wyłonienia zwycięzcy.”.

7.

Pracę można zgłaszać do 19.12.2021 włącznie.

Menu