Konkurs 24-26 grudnia - zakończony

Pierwsza gwiazdka już na niebie, a na stole karp. W oddali słychać radosne brzmienie dzwoneczków, niknące w melodii kolęd. Mamy nadzieję, że kominki wygaszone, bo oto szmer, huk, chmara kominowego pyłu, a pod choinką roi się już od prezentów. Czym prędzej do salonu i szukaj tego z Twoim imieniem!

Znajdujesz pod choinką zieloną paczkę! Przedstaw swoją reakcję w formie mema, komiksu bądź dowolnej innej pracy graficznej.

NAGRODY

JAK ZGŁOSIĆ PRACĘ

1.

Przygotuj pracę graficzną na temat: „Znajdujesz pod choinką zieloną paczkę! Przedstaw swoją reakcję w formie mema, komiksu bądź dowolnej innej pracy graficznej.”

2.

Zgłoszenie musi być zapisane w formacie .jpg lub .png.

3.

Zgłoszenie tekstowe należy załączyć do wiadomości wysłanej na adres [email protected] – e-mail należy zatytułować „Konkurs Święta z Razer – Mem”.

4.

Praca powinna być podpisana pseudonimem, nickiem, bądź imieniem uczestnika.

5.

Zgłoszenie konkursowe nie może być większe niż 5 MB.

6.

W wiadomości e-mailowej należy umieścić formułę: „Udostępniam swój adres e-mailowy firmie GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora mojego adresu e-mail w celu prawidłowego przeprowadzenia i organizacji Konkursu, w szczególności do przesyłania korespondencji związanej z Konkursem. Zostałem poinformowany, że mój adres e-mail jako Uczestnika będzie przetwarzany przez okres trwania Konkursu, aż do ogłoszenia wyników Konkursu i wyłonienia zwycięzcy.”.

7.

Pracę można zgłaszać do 26.12.2021 włącznie.

Menu