Konkurs 31 grudnia - 2 stycznia - zakończony

Święta, Święta i po Świętach. Ale radosnemu nastrojowi nie ma końca! Bo to już nadchodzi nowy lepszy rok. Czas robić noworoczne postanowienia. Tyle premier się szykuje, nowych technologii i dobrej zabawy! By zakończyć ten rok pozytywnym akcentem zapraszamy Cię do wzięcia udziału w ostatnim konkursie!

Napisz nam, jakie masz postanowienie gamingowe na nadchodzący rok 2022! Odpowiedź uzasadnij.

NAGRODY

JAK ZGŁOSIĆ PRACĘ

1.

Przygotuj pracę tekstową na temat: „Napisz nam, jakie masz postanowienie gamingowe na nadchodzący rok 2022! Odpowiedź uzasadnij”.

2.

Zgłoszenie nie może przekraczać 1000 znaków (nie wliczając spacji).

3.

Zgłoszenie musi być zapisane w treści maila lub formacie .doc, .docx lub .txt.

4.

Zgłoszenie może być przedstawione w dowolnej formie tekstowej.

5.

Zgłoszenie tekstowe należy załączyć do wiadomości wysłanej na adres [email protected] – e-mail należy zatytułować „Konkurs Święta z Razer – Postanowienie”.

6.

Praca powinna być podpisana pseudonimem, nickiem, bądź imieniem uczestnika.

7.

W wiadomości e-mailowej należy umieścić formułę: „Udostępniam swój adres e-mailowy firmie GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora mojego adresu e-mail w celu prawidłowego przeprowadzenia i organizacji Konkursu, w szczególności do przesyłania korespondencji związanej z Konkursem. Zostałem poinformowany, że mój adres e-mail jako Uczestnika będzie przetwarzany przez okres trwania Konkursu, aż do ogłoszenia wyników Konkursu i wyłonienia zwycięzcy.”.

8.

Prace można zgłaszać do 2.01.2022r. włącznie.

Menu